sobota, 15 czerwca 2024
mapa strony

Montaż okien Szczecin

Prawidłowy montaż okien powinien sprawić, że okna będą stanowić jednolity i trwały system ze ścianą budynku. Dobrze wykonany montaż okien, to nie tylko montaż wykonany zgodnie z instrukcją montażu, ale przede wszystkim wykonany bezbłędnie. Chcąc mieć dobrze zamontowane okna warto zgłosić do firmy LaBRAdoor Szczecin, ponieważ oferujemy Państwu specjalistów, którzy umiejętnie zamontują Państwa okna, które będą służyły na wiele lat.

Montaż z LaBRAdoor Szczecin to gwarancja profesjonalnej instalacji zakupionych produktów. Tylko Właściwy montaż okien pozwoli zachować ich funkcjonalność na wiele lat. Najlepszym i najbardziej rozsądnym rozwiązaniem jest powierzenie montażu wyspecjalizowanej ekipie z salonu sprzedaży okien, dlatego LaBRAdoor Szczecin oferuje Państwu bezproblemowy i przede wszystkim szybki montaż okien. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Facebook Google Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik
Jesteśmy importerem generalnym drzwi LaBRAdoor i jesteśmy jedyni, którzy mają wyłączność na tę markę. Znak LaBRAdoor jest znakiem zastrzeżonym.

W swojej ofercie posiadamy drzwi marki LaBRAdoor, a także drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne polskich producentów, drzwi stalowe,  jak również okna drewniane, okna pcv i aluminiowe rolety zewnętrzne.

Dla zainteresowanych autoryzowanym montażem wykonujemy bezpłatne pomiary przed montażem. Staramy się kompleksowo obsługiwać klientów w zakresie stolarki otworowej.

Zaufało nam wielu...

labrador_pasek
stoi na straży tysięcy domów. Wieloletnia tradycja i szerokie grono zadowolonych klientów świadczą o naszym profesjonalizmie i jakości oferowanych produktów. Wykonujemy usługi na terenie Szczecina i woj. zachodniopomorskiego Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży.
  • image5
  • image4
  • image3
  • image2
  • image1
  • image6