niedziela, 16 czerwca 2024
mapa strony

Okna drewniane Szczecin

Okna drewniane firmy LaBRAdoor to idealne rozwiązanie dla nowoczesnych domów i mieszkań. Jest to idealne połączenie designu i funkcjonalności. Drewniane okna, które odnajdą Państwo w naszej ofercie są bardzo wytrzymałe i sztywne. Bardzo dobrze chronią przed hałasem. Okna wyprodukowane z drewna, materiału naturalnego, posiadają walory estetyczne, PVC. Ponadto dzięki zastosowaniu najnowszych technologii produkcji, impregnacji i malowania okna wykonane z drewna stają się trwałe i długo zachowują swój nienaganny wygląd.

Wbrew stereotypom, okna wykonane z drewna, między innymi dzięki wykorzystaniu środków obniżających palność tego materiału, cechuje wysoka odporność na ogień są, więc bardzo bezpieczne. Okna dostępne w naszej firmie LaBRAdoor dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej oraz różnych kształtach, aby każdy z Państwa mógł odnaleźć coś dla siebie.

Facebook Google Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik
Jesteśmy importerem generalnym drzwi LaBRAdoor i jesteśmy jedyni, którzy mają wyłączność na tę markę. Znak LaBRAdoor jest znakiem zastrzeżonym.

W swojej ofercie posiadamy drzwi marki LaBRAdoor, a także drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne polskich producentów, drzwi stalowe,  jak również okna drewniane, okna pcv i aluminiowe rolety zewnętrzne.

Dla zainteresowanych autoryzowanym montażem wykonujemy bezpłatne pomiary przed montażem. Staramy się kompleksowo obsługiwać klientów w zakresie stolarki otworowej.

Zaufało nam wielu...

labrador_pasek
stoi na straży tysięcy domów. Wieloletnia tradycja i szerokie grono zadowolonych klientów świadczą o naszym profesjonalizmie i jakości oferowanych produktów. Wykonujemy usługi na terenie Szczecina i woj. zachodniopomorskiego Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży.
  • image5
  • image4
  • image3
  • image2
  • image1
  • image6