środa, 17 lipca 2024
mapa strony

Wymiana okien Szczecin

Remont warto przeprowadzić tak, aby w mroźne, zimowe dni można było cieszyć się ciepłem i oszczędnościami. Szczelne, energooszczędne okna są, bowiem gwarancją komfortu cieplnego w pomieszczeniach oraz niskich rachunków za ogrzewanie. Wymiana okien w firmie LaBRAdoor Szczecin przeprowadzana jest bezproblemowo i szybko. Profesjonalną wymianę okien w Państwa domu lub mieszkaniu zapewnią nasi specjaliści. Tysiące klientów przekonało się już o tym, że współpraca z firmą LaBRAdoor Szczecin jest czystą przyjemnością.

Dzięki naszej firmie, wymiana okien okaże się dziecinnie prosta. Dla wielu ludzi wymiana okien wydaje się być niezwykle trudna, droga i czasochłonna, dla nas jednak jest prawdziwą przyjemnością – a w dodatku załatwiamy ją błyskawicznie w taki sposób, że nie sprawia ona żadnego kłopotu. Nie ważne czy wymiana ma mieć miejsce w nowym czy starym budownictwie. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z nami a dowiedzą się Państwo wszystkich niezbędnych szczegółów.

Facebook Google Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik
Jesteśmy importerem generalnym drzwi LaBRAdoor i jesteśmy jedyni, którzy mają wyłączność na tę markę. Znak LaBRAdoor jest znakiem zastrzeżonym.

W swojej ofercie posiadamy drzwi marki LaBRAdoor, a także drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne polskich producentów, drzwi stalowe,  jak również okna drewniane, okna pcv i aluminiowe rolety zewnętrzne.

Dla zainteresowanych autoryzowanym montażem wykonujemy bezpłatne pomiary przed montażem. Staramy się kompleksowo obsługiwać klientów w zakresie stolarki otworowej.

Zaufało nam wielu...

labrador_pasek
stoi na straży tysięcy domów. Wieloletnia tradycja i szerokie grono zadowolonych klientów świadczą o naszym profesjonalizmie i jakości oferowanych produktów. Wykonujemy usługi na terenie Szczecina i woj. zachodniopomorskiego Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży.
  • image5
  • image4
  • image3
  • image2
  • image1
  • image6