sobota, 15 czerwca 2024
mapa strony

Montaż drzwi Szczecin

Montaż drzwi należy do najważniejszych czynników decydujących o bezproblemowym, łatwym i długotrwałym użytkowaniu. Błędnie wykonany montaż prowadzi do uszkodzenia a nawet zniszczenia elementów drzwi, przez co może powodować dyskomfort użytkowania.

Wykonanie montażu drzwi powinno, więc zostać zlecone doświadczonym fachowcom, którzy wykonają pracę z zachowaniem wszystkich zasad sztuki budowlanej. Dlatego też firma LaBRAdoor proponuje Państwu montaż drzwi, który zostanie wykonany przez profesjonalistów, aby spełnić Państwa oczekiwania i zapewnić bezpieczeństwo i trwałość naszych produktów na wiele lat.

Facebook Google Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik
Jesteśmy importerem generalnym drzwi LaBRAdoor i jesteśmy jedyni, którzy mają wyłączność na tę markę. Znak LaBRAdoor jest znakiem zastrzeżonym.

W swojej ofercie posiadamy drzwi marki LaBRAdoor, a także drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne polskich producentów, drzwi stalowe,  jak również okna drewniane, okna pcv i aluminiowe rolety zewnętrzne.

Dla zainteresowanych autoryzowanym montażem wykonujemy bezpłatne pomiary przed montażem. Staramy się kompleksowo obsługiwać klientów w zakresie stolarki otworowej.

Zaufało nam wielu...

labrador_pasek
stoi na straży tysięcy domów. Wieloletnia tradycja i szerokie grono zadowolonych klientów świadczą o naszym profesjonalizmie i jakości oferowanych produktów. Wykonujemy usługi na terenie Szczecina i woj. zachodniopomorskiego Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży.
  • image5
  • image4
  • image3
  • image2
  • image1
  • image6