czwartek, 22 lutego 2024
mapa strony

Drzwi drewniane Szczecin

Drewniane drzwi w naturalnym kolorze dębu, sosny lub kasztana są rozwiązaniem bezpiecznym, ponieważ zawsze wyglądają efektownie. Atrakcyjne wzornictwo modeli, którą w swojej ofercie ma firma LaBRAdoor, można dodatkowo wzmocnić kolorem, aby jeszcze lepiej sprostać Państwa oczekiwaniom. Bogata paleta barw pomoże skomponować odcień drzwi, które zawsze będą wyglądały modnie a zarazem elegancko i wyjątkowo.

Drzwi drewniane oparte są na naturalnych materiałach, pełnych skromnej elegancji. Styl ten królował w salonach. Jednak w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat zepchnęły go na bok i zastąpiono modernistycznymi trendami. Obecnie drzwi drewniane wracają do łask. Pojawiają się już nie tylko w placówkach kulturalnych, takich jak teatr czy opera, lecz również są niezbędnym wyposażeniem w eleganckich biurach czy też adaptowanych do użyteczności publicznej zabytkowych budynkach, rezydencjach i apartamentach. Są świadectwem dobrego smaku, dlatego idealnie sprawdzają się w prywatnych domach i mieszkaniach, w których coraz częściej wraca się do dawnych zwyczajów aranżacyjnych.

Drzwi drewniane w ofercie LaBRAdoor Szczecin mogą występować w różnej formie oraz kolorze. Dodadzą uroku każdemu wnętrzu. Są eleganckie i funkcjonalne i sprawią, że dane pomieszczenie stanie się ciepłe i przytulne. Drzwi zewnętrzne, które posiadam w naszej ofercie posiadają system TYMAWA 68. Są to drzwi jednoskrzydłowe składające się z ościeżnicy drewnianej o wymiarach w przekroju 65 x 100 mm z termoizolacyjnym progiem aluminiowym płaskim. Dysponujemy również wszystkimi modelami firmy DZIADEK w Szczecinie, ponieważ jako jedyni w Polsce jesteśmy dystrybutorami firmy DZIADEK. Posiadamy również nietypowe drzwi zewnętrzne drewniane wieloskrzydłowe. Skrzydło drzwiowe wykonane jest, jako płytowe. Rama skrzydła oklejona jest obustronnie sklejką wodoodporną.

Facebook Google Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik
Jesteśmy importerem generalnym drzwi LaBRAdoor i jesteśmy jedyni, którzy mają wyłączność na tę markę. Znak LaBRAdoor jest znakiem zastrzeżonym.

W swojej ofercie posiadamy drzwi marki LaBRAdoor, a także drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne polskich producentów, drzwi stalowe,  jak również okna drewniane, okna pcv i aluminiowe rolety zewnętrzne.

Dla zainteresowanych autoryzowanym montażem wykonujemy bezpłatne pomiary przed montażem. Staramy się kompleksowo obsługiwać klientów w zakresie stolarki otworowej.

Zaufało nam wielu...

labrador_pasek
stoi na straży tysięcy domów. Wieloletnia tradycja i szerokie grono zadowolonych klientów świadczą o naszym profesjonalizmie i jakości oferowanych produktów. Wykonujemy usługi na terenie Szczecina i woj. zachodniopomorskiego Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży.
  • image5
  • image4
  • image3
  • image2
  • image1
  • image6