sobota, 15 czerwca 2024
mapa strony

Drzwi stalowe Szczecin

W miejscach gdzie niezbędny jest montaż drzwi, który powinien łączyć atrakcyjny wygląd z wysoką niezawodnością, wybór stalowych drzwi uniwersalnych jest idealną decyzją. Kolekcja ta stworzona została dla osób pragnących się wyróżnić, dlatego LaBRAdoor zapewnia atrakcyjną kolorystykę w naturalnych odcieniach drewna, które w połączeniu z efektownymi głębokimi tłoczeniami zapewnią pozytywne wrażenia estetyczne wszystkim użytkownikom.

Posiadamy szeroką gamę wzorów przeszkleń drzwi w Szczecinie jak również konfigurację wersji, która pozwala dostosować drzwi do większości elewacji. Dowolność kolorów i frezowanych wzorów w połączeniu ze szkłem i stalą szlachetną daje poczucie piękna i nowoczesności. Drzwi stalowe są trwałe i nie będą się wypaczać, są, więc bardzo wytrzymałe.

LaBRAdoor Szczecin prowadzi wycenę drzwi jak również ich montaż oraz pomiar. Do dyspozycji mają Państwo takie modele jak DRZWI STALOWE S6006  Antywłamaniowe Dźwiękochłonne, DRZWI STALOWE S6013  Antywłamaniowe Dźwiękochłonne oraz DRZWI STALOWE S6032  Antywłamaniowe Dźwiękochłonne.

Facebook Google Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik
Jesteśmy importerem generalnym drzwi LaBRAdoor i jesteśmy jedyni, którzy mają wyłączność na tę markę. Znak LaBRAdoor jest znakiem zastrzeżonym.

W swojej ofercie posiadamy drzwi marki LaBRAdoor, a także drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne polskich producentów, drzwi stalowe,  jak również okna drewniane, okna pcv i aluminiowe rolety zewnętrzne.

Dla zainteresowanych autoryzowanym montażem wykonujemy bezpłatne pomiary przed montażem. Staramy się kompleksowo obsługiwać klientów w zakresie stolarki otworowej.

Zaufało nam wielu...

labrador_pasek
stoi na straży tysięcy domów. Wieloletnia tradycja i szerokie grono zadowolonych klientów świadczą o naszym profesjonalizmie i jakości oferowanych produktów. Wykonujemy usługi na terenie Szczecina i woj. zachodniopomorskiego Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży.
  • image5
  • image4
  • image3
  • image2
  • image1
  • image6