niedziela, 16 czerwca 2024
mapa strony

Pomiary drzwi Szczecin

Podstawą dobrego zamówienia drzwi jest ich pomiar. Wiele nieporozumień wynika właśnie ze złego ustalenia szerokości drzwi. Firma LaBRAdoor oferuje Państwu pomiar, aby dokładnie dopasować drzwi, które będą spełniały Państwa oczekiwania. Nasi specjaliści z firmy LaBRAdoor Szczecin przyjadą do Państwa wymierzą odpowiednio otwór drzwiowy, określając przy tym parametry drzwi. Nie będą musieli się Państwo przejmować, czy zakupione przez Państwa drzwi na pewno będą odpowiednie.

Nasi doradcy techniczni są w stanie przygotować wstępną ofertę już na etapie projektowania domu. Posiadamy zaplecze projektowe wspierające architektów, także Państwa dom lub mieszkanie może zostać wyposażone w drzwi LaBRAdoor Szczecin już na etapie projektowania!

Facebook Google Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik
Jesteśmy importerem generalnym drzwi LaBRAdoor i jesteśmy jedyni, którzy mają wyłączność na tę markę. Znak LaBRAdoor jest znakiem zastrzeżonym.

W swojej ofercie posiadamy drzwi marki LaBRAdoor, a także drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne polskich producentów, drzwi stalowe,  jak również okna drewniane, okna pcv i aluminiowe rolety zewnętrzne.

Dla zainteresowanych autoryzowanym montażem wykonujemy bezpłatne pomiary przed montażem. Staramy się kompleksowo obsługiwać klientów w zakresie stolarki otworowej.

Zaufało nam wielu...

labrador_pasek
stoi na straży tysięcy domów. Wieloletnia tradycja i szerokie grono zadowolonych klientów świadczą o naszym profesjonalizmie i jakości oferowanych produktów. Wykonujemy usługi na terenie Szczecina i woj. zachodniopomorskiego Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży.
  • image5
  • image4
  • image3
  • image2
  • image1
  • image6