sobota, 15 czerwca 2024
mapa strony

Drzwi stalowe Szczecin

W miejscach gdzie niezbędny jest montaż drzwi, który powinien łączyć atrakcyjny wygląd z wysoką niezawodnością, wybór stalowych drzwi uniwersalnych jest idealną decyzją. Kolekcja ta stworzona została dla osób pragnących się wyróżnić, dlatego LaBRAdoor zapewnia atrakcyjną kolorystykę w naturalnych odcieniach drewna, które w połączeniu z efektownymi głębokimi tłoczeniami zapewnią pozytywne wrażenia estetyczne wszystkim użytkownikom.

Posiadamy szeroką gamę wzorów przeszkleń drzwi w Szczecinie jak również konfigurację wersji, która pozwala dostosować drzwi do większości elewacji. Dowolność kolorów i frezowanych wzorów w połączeniu ze szkłem i stalą szlachetną daje poczucie piękna i nowoczesności. Drzwi stalowe są trwałe i nie będą się wypaczać, są, więc bardzo wytrzymałe.

LaBRAdoor Szczecin prowadzi wycenę drzwi jak również ich montaż oraz pomiar. Do dyspozycji mają Państwo takie modele jak DRZWI STALOWE S6006  Antywłamaniowe Dźwiękochłonne, DRZWI STALOWE S6013  Antywłamaniowe Dźwiękochłonne oraz DRZWI STALOWE S6032  Antywłamaniowe Dźwiękochłonne.

Drzwi z płytą MDF Szczecin

Wybór drzwi to decyzja, która podejmujemy na lata. Ważne, aby były one nie tylko estetyczne, ale również trwałe i funkcjonalne. Takie właśnie są drzwi z płytą MDF, które odnajdą Państwo w naszym sklepie LaBRAdoor Szczecin. MDF, czyli Medium Density Fireboard jest oznaczeniem średniogęstej płyty z włókien drzewnych. Cechuje się wysoką jakością oraz szerokim zastosowaniem. Jej jednorodny skład i gęstość znacząco ułatwia obróbkę maszynową: uzyskanie różnorodnych profili, wiercenie czy frezowanie.

Firma LaBRAdoor Szczecin posiada w swojej ofercie drzwi z płytą MDF, aby nadać Państwa drzwiom niekonwencjonalny wygląd. Mnogość oferowanych wzorów i kolorów sprawi, że będą mogli Państwo dopasować nasze drzwi do każdego wnętrza i otoczenia. Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów, płytę MDF można określić mianem ekologicznej. Z pewnością niezaprzeczalną zaletą drzwi z płytą MDF można zaliczyć ich niewielką cenę oraz łatwości obróbki. Na tym jednak nie koniec. MDF sprawdza się również, jako izolator akustyczny, który chroni pomieszczenia od niechcianych hałasów. Jest to szczególnie istotna cecha, która dotyczy drzwi wewnętrznych, ponieważ każdy marzy o tym, aby po powrocie do domu odpocząć od otaczającego nas wrzasku.

W naszej ofercie drzwi LaBRAdor znajdują się takie modele jak DRZWI MDF A6010  Antywłamaniowe Dźwiękochłonne, DRZWI MDF A6013  Antywłamaniowe Dźwiękochłonne, DRZWI MDF A6018  Antywłamaniowe Dźwiękochłonne.

Drzwi drewniane Szczecin

Drewniane drzwi w naturalnym kolorze dębu, sosny lub kasztana są rozwiązaniem bezpiecznym, ponieważ zawsze wyglądają efektownie. Atrakcyjne wzornictwo modeli, którą w swojej ofercie ma firma LaBRAdoor, można dodatkowo wzmocnić kolorem, aby jeszcze lepiej sprostać Państwa oczekiwaniom. Bogata paleta barw pomoże skomponować odcień drzwi, które zawsze będą wyglądały modnie a zarazem elegancko i wyjątkowo.

Drzwi drewniane oparte są na naturalnych materiałach, pełnych skromnej elegancji. Styl ten królował w salonach. Jednak w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat zepchnęły go na bok i zastąpiono modernistycznymi trendami. Obecnie drzwi drewniane wracają do łask. Pojawiają się już nie tylko w placówkach kulturalnych, takich jak teatr czy opera, lecz również są niezbędnym wyposażeniem w eleganckich biurach czy też adaptowanych do użyteczności publicznej zabytkowych budynkach, rezydencjach i apartamentach. Są świadectwem dobrego smaku, dlatego idealnie sprawdzają się w prywatnych domach i mieszkaniach, w których coraz częściej wraca się do dawnych zwyczajów aranżacyjnych.

Drzwi drewniane w ofercie LaBRAdoor Szczecin mogą występować w różnej formie oraz kolorze. Dodadzą uroku każdemu wnętrzu. Są eleganckie i funkcjonalne i sprawią, że dane pomieszczenie stanie się ciepłe i przytulne. Drzwi zewnętrzne, które posiadam w naszej ofercie posiadają system TYMAWA 68. Są to drzwi jednoskrzydłowe składające się z ościeżnicy drewnianej o wymiarach w przekroju 65 x 100 mm z termoizolacyjnym progiem aluminiowym płaskim. Dysponujemy również wszystkimi modelami firmy DZIADEK w Szczecinie, ponieważ jako jedyni w Polsce jesteśmy dystrybutorami firmy DZIADEK. Posiadamy również nietypowe drzwi zewnętrzne drewniane wieloskrzydłowe. Skrzydło drzwiowe wykonane jest, jako płytowe. Rama skrzydła oklejona jest obustronnie sklejką wodoodporną

Drzwi wewnętrzne Szczecin

Eleganckie i proste linie zostały zaprojektowane z myślą o nowoczesnym domu, który jest otwarty na nowe rozwiązania wystroju wnętrza. Nowoczesne drzwi LaBRAdoor w Szczecinie w równie nowoczesnej jak i prostej stylistyce, zapewnią oryginalny charakter, który sprawia, że świetnie komponują się z wnętrzem świeżym, spontanicznym, pełnym emocji i nowych pomysłów. Zostały stworzone z myślą o potrzebach, emocjach i przyzwyczajeniach współczesnych rodzin.

LaBRAdoor Szczecin proponuje Państwu drzwi wewnętrzne, które są jednocześnie proste, ale o dystyngowanej osobowości, świetnie sprawdzające się w mieszkaniach młodych osób. Wszechstronna linia drzwi wewnętrznych, która spełni wysokie kryteria formalne i technologiczne. Przeznaczone są zarówno do domów i mieszkań, jak również biur, które wtopią się w każde wnętrze dzięki zróżnicowanym materiałom, estetycznym rozwiązaniom i zestawieniom. Drzwi wewnętrzne LaBRAdoor zapewniają, jakość i prestiż.

Nasze drzwi to połączenie tradycji i nowoczesności zarówno w stylu i wyglądzie jak i technologii produkcji. Dodatkowo nieskończone możliwości różnych typów oszkleń, witraży nadają drzwiom indywidualnego charakteru. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki DOOR – POL w Szczecinie. W naszej ofercie posiadamy kilkadziesiąt modeli drzwi, dzięki czemu mają Państwo możliwość odnalezienia drzwi, które sprostają Państwa oczekiwaniom.

Drzwi harmonijkowe Szczecin

Drzwi harmonijkowe firmy LaBRAdoor zdobyły uznanie Klientów przede wszystkim, dlatego, że są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Oferta obejmuje zarówno drzwi pełne, jak i drzwi z szybami, dostępne są w szerokiej gamie kolorów. Drzwi harmonijkowe LaBRAdoor Szczecin są estetycznym i funkcjonalnym elementem każdego mieszkania. Nasze produkty charakteryzuje nowoczesne wzornictwo, szeroka gama kolorystyczna, a także dopracowanie we wszelkich szczegółach.

Do wyboru mają Państwo drzwi harmonijkowe Pioneer, Accordion Door, Crystalline Royal, Crystalline Classic, Crystalline Solid, Crystalline Glass jak również Prestige +. Nasze drzwi harmonijkowe zostały opracowane przez doświadczonego projektanta wzorów użytkowych. W efekcie jesteśmy w stanie zaoferować Państwu solidne drzwi harmonijkowe pasujące do każdego wnętrza.

Drzwi KMT Szczecin

Drzwi KMT to doskonałe rozwiązanie do budynków wielorodzinnych. Prostota wzornictwa, zachwycająca kolorystyka oraz wysokiej jakości materiały użyte do produkcji, zapewnią realizację podstawowych wartości użytkowych drzwi. Doskonale zabezpieczające pomieszczenia techniczne przed dostępem osób niepowołanych jak również zapewniające szczelność pomieszczenia przez zastosowanie uszczelki na całym obwodzie ościeżnicy.

Kolekcja KMT firmy LaBRAdoor Szczecin to propozycja dla osób ceniących, jakość i estetykę, które podkreślą indywidualny styl i uporządkowaną przestrzeń mieszkania. Wybór tego rodzaju drzwi spełni oczekiwania użytkowników oczekujących nie tylko solidnego zabezpieczenia, lecz również bezawaryjności i komfortu eksploatacji wyrobu. Spełniają podstawowe wymogi stawiane drzwiom wejściowym. Linia drzwi skierowana do klientów, dla których drzwi poza przypisaną im funkcjonalnością tworzą bardzo ważny element dekoracyjny.

Zastosowane wzornictwo oraz naturalne barwy oklein doskonale komponują się wszędzie tam, gdzie estetyka pełni funkcję pierwszoplanową, buduje niepowtarzalny klimat i często stanowi o naszym samopoczuciu. JESTEŚMY JEDYNYM DYSTRYBUTOREM DRZWI KMT W SZCZECINIE, DOSTĘPNE SĄ W SPRZEDAŻY WSZYSTKIE MODELE ZE STRONY PRODUCENTA. DO dyspozycji mają Państwo drzwi harmonijkowe typu KMT Standard, KMT Standard 55, KMT Classic wejściowe antywłamaniowe klasy B, KMT PLUS wejściowe ANTYWŁAMANIOWE KLASY B, KMT PLUS wejściowe z przeszkleniem, KMT wewnętrzne ANTYWŁAMANIOWE KLASY C, KMT EKO, KMT PL, KMT UNI, KMT PLUS wejściowe DWUSKRZYDŁOWE jak również wszelkiego rodzaju akcesoria KMT.

Montaż drzwi Szczecin

Montaż drzwi należy do najważniejszych czynników decydujących o bezproblemowym, łatwym i długotrwałym użytkowaniu. Błędnie wykonany montaż prowadzi do uszkodzenia a nawet zniszczenia elementów drzwi, przez co może powodować dyskomfort użytkowania.

Wykonanie montażu drzwi powinno, więc zostać zlecone doświadczonym fachowcom, którzy wykonają pracę z zachowaniem wszystkich zasad sztuki budowlanej. Dlatego też firma LaBRAdoor proponuje Państwu montaż drzwi, który zostanie wykonany przez profesjonalistów, aby spełnić Państwa oczekiwania i zapewnić bezpieczeństwo i trwałość naszych produktów na wiele lat.

Wymiana drzwi Szczecin

Dlatego firma LaBRAdoor Szczecin proponuje Państwu wymianę drzwi. Wybieramy drzwi, najczęściej kierując się ich wzornictwem jak również ich ceną. Tymczasem istotna jest także ich konstrukcja. Od niej, bowiem zależy odporność skrzydeł na zmiany temperatury, wilgotności, a także przydarzające się podczas użytkowania zadrapania i uszkodzenia mechaniczne.

Wycena drzwi Szczecin

Obecnie na rynku jest morze produktów oraz różnorakich modeli drzwi. Odpowiedni wybór i zakup jest inwestycją na wiele lat. Nasza firma LaBRAdoor Szczecin pomoże Państwu w odpowiednim doborze drzwi oraz przeprowadzi ich wycenę. Specjaliści pomogą Państwu dokonać rzetelnej wyceny wybranych przez Państwa drzwi. Mogą Państwo sprawdzić czy wybrany przez Państwa zakup okaże się dobrą decyzją.

Wycenę drzwi rozpoczynamy od ich specyfikacji, czyli wymierzenia wysokości, szerokości jak również grubości muru. Niezbędne będzie podanie przez Państwa rodzaju tych drzwi ( do wyboru mamy wewnętrzne oraz zewnętrzne). Istotny jest rodzaj materiału z którego mają być wykonane. Firma LaBRAdoor Szczecin posiada szeroki katalog modeli z którym mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie.

Pomiary drzwi Szczecin

Podstawą dobrego zamówienia drzwi jest ich pomiar. Wiele nieporozumień wynika właśnie ze złego ustalenia szerokości drzwi. Firma LaBRAdoor oferuje Państwu pomiar, aby dokładnie dopasować drzwi, które będą spełniały Państwa oczekiwania. Nasi specjaliści z firmy LaBRAdoor Szczecin przyjadą do Państwa wymierzą odpowiednio otwór drzwiowy . Określą przy tym parametry drzwi. Nie będą musieli się Państwo przejmować, czy zakupione przez Państwa drzwi na pewno będą odpowiednie.

Nasi doradcy techniczni są w stanie przygotować wstępną ofertę już na etapie projektowania domu. Posiadamy zaplecze projektowe wspierające architektów, także Państwa dom lub mieszkanie może zostać wyposażone w drzwi LaBRAdoor Szczecin już na etapie projektowania!

Facebook Google Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik
Jesteśmy importerem generalnym drzwi LaBRAdoor i jesteśmy jedyni, którzy mają wyłączność na tę markę. Znak LaBRAdoor jest znakiem zastrzeżonym.

W swojej ofercie posiadamy drzwi marki LaBRAdoor, a także drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne polskich producentów, drzwi stalowe,  jak również okna drewniane, okna pcv i aluminiowe rolety zewnętrzne.

Dla zainteresowanych autoryzowanym montażem wykonujemy bezpłatne pomiary przed montażem. Staramy się kompleksowo obsługiwać klientów w zakresie stolarki otworowej.

Zaufało nam wielu...

labrador_pasek
stoi na straży tysięcy domów. Wieloletnia tradycja i szerokie grono zadowolonych klientów świadczą o naszym profesjonalizmie i jakości oferowanych produktów. Wykonujemy usługi na terenie Szczecina i woj. zachodniopomorskiego Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży.
  • image5
  • image4
  • image3
  • image2
  • image1
  • image6