sobota, 15 czerwca 2024
mapa strony

Montaż rolet Szczecin

Dom jest miejscem, w którym spędzamy większą część naszego życia. Dlatego warto zadbać o jego bezpieczeństwo, a sobie zapewnić komfort i swobodę. W tym celu zostały opracowane kompletne systemy rolet zewnętrznych, aluminiowych. Zapewniają one ochronę przed niskimi jak również wysokimi temperaturami, stanowią niezaprzeczalną ochronę akustyczną oraz gwarantują 100% prywatność.

LaBRAdoor Szczecin proponuje Państwu montaż rolet, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania. Firma oferuje ponadto rolety, które są kompatybilne z oferowanymi oknami pod względem kolorystycznym i konstrukcyjnym. Rolety zewnętrzne znajdują zastosowanie w mieszkaniach i domach w starym i nowym budownictwie.

Facebook Google Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik
Jesteśmy importerem generalnym drzwi LaBRAdoor i jesteśmy jedyni, którzy mają wyłączność na tę markę. Znak LaBRAdoor jest znakiem zastrzeżonym.

W swojej ofercie posiadamy drzwi marki LaBRAdoor, a także drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne polskich producentów, drzwi stalowe,  jak również okna drewniane, okna pcv i aluminiowe rolety zewnętrzne.

Dla zainteresowanych autoryzowanym montażem wykonujemy bezpłatne pomiary przed montażem. Staramy się kompleksowo obsługiwać klientów w zakresie stolarki otworowej.

Zaufało nam wielu...

labrador_pasek
stoi na straży tysięcy domów. Wieloletnia tradycja i szerokie grono zadowolonych klientów świadczą o naszym profesjonalizmie i jakości oferowanych produktów. Wykonujemy usługi na terenie Szczecina i woj. zachodniopomorskiego Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży.
  • image5
  • image4
  • image3
  • image2
  • image1
  • image6