sobota, 15 czerwca 2024
mapa strony

Pomiar rolet Szczecin

W związku z dużym zainteresowaniem sprzedażą rolet wewnętrznych, dla naszych klientów przygotowaliśmy instrukcję pomiaru wszystkich rolet znajdujących sie w naszej ofercie. Gwarantujemy Państwu bezpieczny i odpowiedni pomiar rolet zewnętrznych, dzięki czemu nie będą się Państwo musieli martwić o ich odpowiedni dobór. Zapraszamy do korzystania z usług firmy LaBRAdoor Szczecin.

Usługa pomiaru jest szczególnie przydatna, gdy montaż ma nastąpić w pomieszczeniu o niestandardowej bryle z wnękami, filarami itp. Nasi specjaliści profesjonalnie obliczą wymiary pomieszczenia uwzględniając te wszystkie niedogodności. Gwarantujemy Państwu 100% satysfakcji, gdyż pragniemy aby zaufali Państwo naszej wiedzy, fachowości i doświadczeniu.

Facebook Google Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik
Jesteśmy importerem generalnym drzwi LaBRAdoor i jesteśmy jedyni, którzy mają wyłączność na tę markę. Znak LaBRAdoor jest znakiem zastrzeżonym.

W swojej ofercie posiadamy drzwi marki LaBRAdoor, a także drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne polskich producentów, drzwi stalowe,  jak również okna drewniane, okna pcv i aluminiowe rolety zewnętrzne.

Dla zainteresowanych autoryzowanym montażem wykonujemy bezpłatne pomiary przed montażem. Staramy się kompleksowo obsługiwać klientów w zakresie stolarki otworowej.

Zaufało nam wielu...

labrador_pasek
stoi na straży tysięcy domów. Wieloletnia tradycja i szerokie grono zadowolonych klientów świadczą o naszym profesjonalizmie i jakości oferowanych produktów. Wykonujemy usługi na terenie Szczecina i woj. zachodniopomorskiego Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży.
  • image5
  • image4
  • image3
  • image2
  • image1
  • image6