czwartek, 22 lutego 2024
mapa strony

Drzwi z płytą MDF Szczecin

Wybór drzwi to decyzja, która podejmujemy na lata. Ważne, aby były one nie tylko estetyczne, ale również trwałe i funkcjonalne. Takie właśnie są drzwi z płytą MDF, które odnajdą Państwo w naszym sklepie LaBRAdoor Szczecin. MDF, czyli Medium Density Fireboard jest oznaczeniem średniogęstej płyty z włókien drzewnych. Cechuje się wysoką jakością oraz szerokim zastosowaniem. Jej jednorodny skład i gęstość znacząco ułatwia obróbkę maszynową: uzyskanie różnorodnych profili, wiercenie czy frezowanie.

Firma LaBRAdoor Szczecin posiada w swojej ofercie drzwi z płytą MDF, aby nadać Państwa drzwiom niekonwencjonalny wygląd. Mnogość oferowanych wzorów i kolorów sprawi, że będą mogli Państwo dopasować nasze drzwi do każdego wnętrza i otoczenia. Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów, płytę MDF można określić mianem ekologicznej. Z pewnością niezaprzeczalną zaletą drzwi z płytą MDF można zaliczyć ich niewielką cenę oraz łatwości obróbki. Na tym jednak nie koniec. MDF sprawdza się również, jako izolator akustyczny, który chroni pomieszczenia od niechcianych hałasów. Jest to szczególnie istotna cecha, która dotyczy drzwi wewnętrznych, ponieważ każdy marzy o tym, aby po powrocie do domu odpocząć od otaczającego nas wrzasku.

W naszej ofercie drzwi LaBRAdor znajdują się takie modele jak DRZWI MDF A6010 Antywłamaniowe Dźwiękochłonne, DRZWI MDF A6013  Antywłamaniowe Dźwiękochłonne, DRZWI MDF A6018  Antywłamaniowe Dźwiękochłonne.

Facebook Google Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik
Jesteśmy importerem generalnym drzwi LaBRAdoor i jesteśmy jedyni, którzy mają wyłączność na tę markę. Znak LaBRAdoor jest znakiem zastrzeżonym.

W swojej ofercie posiadamy drzwi marki LaBRAdoor, a także drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne polskich producentów, drzwi stalowe,  jak również okna drewniane, okna pcv i aluminiowe rolety zewnętrzne.

Dla zainteresowanych autoryzowanym montażem wykonujemy bezpłatne pomiary przed montażem. Staramy się kompleksowo obsługiwać klientów w zakresie stolarki otworowej.

Zaufało nam wielu...

labrador_pasek
stoi na straży tysięcy domów. Wieloletnia tradycja i szerokie grono zadowolonych klientów świadczą o naszym profesjonalizmie i jakości oferowanych produktów. Wykonujemy usługi na terenie Szczecina i woj. zachodniopomorskiego Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży.
  • image5
  • image4
  • image3
  • image2
  • image1
  • image6