sobota, 15 czerwca 2024
mapa strony

Pomiar okien Szczecin

Okno powinno mieć takie wymiary, by umożliwiały prawidłowe ustawienie i wypoziomowanie. Powinien być zapewniony luz pomiędzy oknem a ścianą, dzięki któremu okno pod wpływem temperatury będzie mogło swobodnie się rozszerzać. Szerokość luzu ( szczeliny) jest uzależniona od koloru, wielkości oraz materiału, z jakiego wykonane jest okno. Firma LaBRAdoor w Szczecinie zapewni Państwu odpowiedni pomiar okien, aby wybrany przez Państwa model mógł spełniać Państwa oczekiwania i aby cieszył oko przez wiele lat.

Przy doborze rozmiaru okien ważny jest również współczynnik oświetlenia, zwany też współczynnikiem światła dziennego. Istotne jest, że jedno większe okno zastosowane do mniejszej powierzchni doświetli Państwa pokój lepiej niż dwa mniejsze okna o tej samej powierzchni szyb co okno duże. Firma LaBRAdoor Szczecin zadba o to, aby okno były wymierzone tak, aby dostatecznie oświetlić Państwa mieszkanie.

Facebook Google Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik
Jesteśmy importerem generalnym drzwi LaBRAdoor i jesteśmy jedyni, którzy mają wyłączność na tę markę. Znak LaBRAdoor jest znakiem zastrzeżonym.

W swojej ofercie posiadamy drzwi marki LaBRAdoor, a także drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne polskich producentów, drzwi stalowe,  jak również okna drewniane, okna pcv i aluminiowe rolety zewnętrzne.

Dla zainteresowanych autoryzowanym montażem wykonujemy bezpłatne pomiary przed montażem. Staramy się kompleksowo obsługiwać klientów w zakresie stolarki otworowej.

Zaufało nam wielu...

labrador_pasek
stoi na straży tysięcy domów. Wieloletnia tradycja i szerokie grono zadowolonych klientów świadczą o naszym profesjonalizmie i jakości oferowanych produktów. Wykonujemy usługi na terenie Szczecina i woj. zachodniopomorskiego Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży.
  • image5
  • image4
  • image3
  • image2
  • image1
  • image6