sobota, 15 czerwca 2024
mapa strony

Wycena drzwi Szczecin

Obecnie na rynku jest morze produktów oraz różnorakich modeli drzwi. Odpowiedni wybór i zakup jest inwestycją na wiele lat. Nasza firma LaBRAdoor Szczecin pomoże Państwu w odpowiednim doborze drzwi oraz przeprowadzi ich wycenę. Specjaliści pomogą Państwu dokonać rzetelnej wyceny wybranych przez Państwa drzwi. Mogą Państwo sprawdzić czy wybrany przez Państwa zakup okaże się dobrą decyzją.

Wycenę drzwi rozpoczynamy od ich specyfikacji, czyli wymierzenia wysokości, szerokości jak również grubości muru. Niezbędne będzie podanie przez Państwa rodzaju tych drzwi ( do wyboru mamy wewnętrzne oraz zewnętrzne). Istotny jest rodzaj materiału z którego mają być wykonane. Firma LaBRAdoor Szczecin posiada szeroki katalog modeli z którym mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie.

Facebook Google Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik
Jesteśmy importerem generalnym drzwi LaBRAdoor i jesteśmy jedyni, którzy mają wyłączność na tę markę. Znak LaBRAdoor jest znakiem zastrzeżonym.

W swojej ofercie posiadamy drzwi marki LaBRAdoor, a także drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne polskich producentów, drzwi stalowe,  jak również okna drewniane, okna pcv i aluminiowe rolety zewnętrzne.

Dla zainteresowanych autoryzowanym montażem wykonujemy bezpłatne pomiary przed montażem. Staramy się kompleksowo obsługiwać klientów w zakresie stolarki otworowej.

Zaufało nam wielu...

labrador_pasek
stoi na straży tysięcy domów. Wieloletnia tradycja i szerokie grono zadowolonych klientów świadczą o naszym profesjonalizmie i jakości oferowanych produktów. Wykonujemy usługi na terenie Szczecina i woj. zachodniopomorskiego Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży.
  • image5
  • image4
  • image3
  • image2
  • image1
  • image6