czwartek, 22 lutego 2024
mapa strony

Wymiana drzwi Szczecin

Po kilkudziesięciu, a nawet kilkunastu latach użytkowania drzwi wewnętrzne nie wyglądają zwykle najlepiej. Nie tylko, dlatego, że się zniszczyły, ale też zmieniły się standardy. Ich wymiana jest, więc wskazana, a często, jak to przy modernizacji bywa, konieczne mogą być także pewne przeróbki.

Dlatego firma LaBRAdoor Szczecin proponuje Państwu wymianę drzwi. Wybieramy drzwi, najczęściej kierując się ich wzornictwem jak również ich ceną. Tymczasem istotna jest także ich konstrukcja. Od niej, bowiem zależy odporność skrzydeł na zmiany temperatury, wilgotności, a także przydarzające się podczas użytkowania zadrapania i uszkodzenia mechaniczne.

Facebook Google Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik
Jesteśmy importerem generalnym drzwi LaBRAdoor i jesteśmy jedyni, którzy mają wyłączność na tę markę. Znak LaBRAdoor jest znakiem zastrzeżonym.

W swojej ofercie posiadamy drzwi marki LaBRAdoor, a także drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne polskich producentów, drzwi stalowe,  jak również okna drewniane, okna pcv i aluminiowe rolety zewnętrzne.

Dla zainteresowanych autoryzowanym montażem wykonujemy bezpłatne pomiary przed montażem. Staramy się kompleksowo obsługiwać klientów w zakresie stolarki otworowej.

Zaufało nam wielu...

labrador_pasek
stoi na straży tysięcy domów. Wieloletnia tradycja i szerokie grono zadowolonych klientów świadczą o naszym profesjonalizmie i jakości oferowanych produktów. Wykonujemy usługi na terenie Szczecina i woj. zachodniopomorskiego Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży.
  • image5
  • image4
  • image3
  • image2
  • image1
  • image6