niedziela, 16 czerwca 2024
mapa strony

Okna PCV Szczecin

Ten typ okien został zaprojektowany z myślą o Klientach, którzy stawiają najwyższe wymagania dotyczące estetyki i energooszczędności. Okna PCV nie wymagają konserwacji, ani stosowania dodatkowych środków zabezpieczających  przed wpływem warunków atmosferycznych. Ich mycie jest łatwe, a ramy okienne, w przypadku zastosowania renomowanych systemów profilowych, przez długie lata nie zmieniają swojej barwy.

W naszej ofercie okien mają Państwo do dyspozycji okna Energy Line, które są stworzone specjalnie po to, aby zmniejszyć zużywalność energii. Okna typu KBE Modern i KBE Modern + są niezwykle wytrzymałe i bezawaryjne. Okna Trocal Classic charakteryzują się klasycznym, ale zarówno eleganckim wyglądem. Posiadają prostą linię, ale są przy tym bardzo wytrzymałe. Okna Trocal Elegance Premium to produkt najwyższej jakości.

Okna, które posiadamy w naszej ofercie  są szczelne, wygodne, a dzięki wysokim profilom wpuszczają dużo światła. Wykazują się odpornością na trzaskanie, nie matowieją pod wpływem słońca i środków myjących.

Facebook Google Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik
Jesteśmy importerem generalnym drzwi LaBRAdoor i jesteśmy jedyni, którzy mają wyłączność na tę markę. Znak LaBRAdoor jest znakiem zastrzeżonym.

W swojej ofercie posiadamy drzwi marki LaBRAdoor, a także drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne polskich producentów, drzwi stalowe,  jak również okna drewniane, okna pcv i aluminiowe rolety zewnętrzne.

Dla zainteresowanych autoryzowanym montażem wykonujemy bezpłatne pomiary przed montażem. Staramy się kompleksowo obsługiwać klientów w zakresie stolarki otworowej.

Zaufało nam wielu...

labrador_pasek
stoi na straży tysięcy domów. Wieloletnia tradycja i szerokie grono zadowolonych klientów świadczą o naszym profesjonalizmie i jakości oferowanych produktów. Wykonujemy usługi na terenie Szczecina i woj. zachodniopomorskiego Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży.
  • image5
  • image4
  • image3
  • image2
  • image1
  • image6