niedziela, 16 czerwca 2024
mapa strony

Wycena okien Szczecin

Firma LaBRAdoor oferuje Państwu wycenę okien, dlatego jeżeli poszukują Państwo szybkiej i profesjonalnej wyceny okien zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Nasi doradcy na spotkaniu z Państwem dokonają pomiarów oraz wyceny okien  gratis, a przede wszystkim doradzą, jaki produkt spełni Państwa oczekiwania.

Dobór właściwego okna to sztuka określenia naszych priorytetów, czyli uszeregowania pod względem ważności dla nas wszystkich aspektów związanych z zamawianym towarem i znalezienia kompromisu miedzy jego cechami, czasami trudnymi do pogodzenia. Oferujemy wysoką jakość, solidną obsługę i konkurencyjne ceny. Na nasze okna udzielamy wieloletniej gwarancji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Facebook Google Twitter Poleć na Gadu-Gadu Wykop Śledzik
Jesteśmy importerem generalnym drzwi LaBRAdoor i jesteśmy jedyni, którzy mają wyłączność na tę markę. Znak LaBRAdoor jest znakiem zastrzeżonym.

W swojej ofercie posiadamy drzwi marki LaBRAdoor, a także drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne polskich producentów, drzwi stalowe,  jak również okna drewniane, okna pcv i aluminiowe rolety zewnętrzne.

Dla zainteresowanych autoryzowanym montażem wykonujemy bezpłatne pomiary przed montażem. Staramy się kompleksowo obsługiwać klientów w zakresie stolarki otworowej.

Zaufało nam wielu...

labrador_pasek
stoi na straży tysięcy domów. Wieloletnia tradycja i szerokie grono zadowolonych klientów świadczą o naszym profesjonalizmie i jakości oferowanych produktów. Wykonujemy usługi na terenie Szczecina i woj. zachodniopomorskiego Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży.
  • image5
  • image4
  • image3
  • image2
  • image1
  • image6